Kategorite See All >

Brightening Vitamin C Serum with 15% Vitamin C

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,680.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Youth Lab – Brightening Vitamin C Serum with 15% Vitamin C

Brightening Vitamin C serum është serum me përmbajtje të lartë antioksiduesish me gjeneratën e re të Acidit L-Askorbik të stabilizuar për të përmirësuar dëmtimet oksidative dhe për të parandaluar prekjen e qelizave të reja, për të kompensuar kolagjenin dhe acidin hialuronik të humbur nga lëkura.

Hidraton dhe mbron lëkurën nga drita blu të pajisjeve elektronike.

Vepron kundër rrudhave.

Minimizon njollat kafe dhe njollat e moshës.

Jo komedogjen.

Pa paraben.

Pa gluten.

Pa silikon.

Pa parfum.


Veçori të produktit

-15% Vitamin C: forma e pastër e vitaminës C i rikthen lëkurës shkëlqimin ndërsa ofron hidratim dhe mbrojtje ndaj dritës blu.

-Ekstrakt rrënje Turmerik: antioksidues intensiv, forcon dhe mbron lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lira si dhe përmirëson tonin e lëkurës.

-Ekstrakt leshterik deti: ka veprim anti rrudhë si dhe forcon barrierën mbrojtëse të lëkurës.

-Provitamin B5: hidraton thellësisht lëkurën tuaj, mbron lëkurën nga humbja e hidratimit transepidermal, qetëson irritimet, përmirëson teksturën e lëkurës.


Përdorimi

Aplikojeni serumin në fytyrë, në qafë dhe në dekolte duke e masazhuar butësisht lëkurën.

 

Përbërësit

Butylene Glycol, 3-o-Εthyl Ascorbic Acid, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylic / Capric Triglycerides, Panthenol, Τetrahydroferuloylmethane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Algae Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Limonene, Citral.Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura