Kategorite See All >

C-Berrica Vitamin C Cleansing Face Foaming Gel

NATURA SIBERICA (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
900.00Lekë /145

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Natura Siberica – C-Berrica Vitamin C Cleansing Face Foaming Gel

Ky xhel pastrues është perfekt për tu përdour çdo ditë. Ai pastron në mënyrë delikate lëkurën dhe i jep një ndjesi freskie.


Vitamin C Cleansing Face Foaming Gel është i pasur me antioksidantin e fuqishëm Vitamin C dhe vitamina të ndryshme A, E dhe Vitamin  B5, të nevojshme për lëkurën tuaj, si dhe acidet AHA/BHA, si acidi glikolik, acidi laktik, acidi salicilik.

Organic Altai oblepikha hydrolate në mënyrë efektive i rikthen lëkurës elasticitetin.


Vitamina C ndihmon në fuqizimin e sistemit natyral mbrojtës të lëkurës duke përshpejtuar procesin e rigjenerimit. 

 

Acidet AHA përmirësojnë teksturën e lëkurës, tonifikojnë dhe e lënë atë me shkëlqim.

 

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

 

Pa SLS, pa vajra mineral, pa paraben, pa PEG, pa glikol, pa SLES.

 

 

Përdorimi

Aplikojeni një sasi xheli në lëkurë të lagur duke e masazhuar butësisht lëkurën. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

 

 

Përbërësit

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hippophae Rhamnoides Fruit WaterWH H, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract *, Vaccinium Vitis-Nractus, Mel Flower / Leaf / Stem Extract *, Scutellaria Baicalensis Root Extract *, Trifolium Pratense Flower Extract *, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract *, Aralia Mandshurica Leaf / StemExtractWH, Sodium Ascorbyl Phosphate, Lactic Acid, Citric Acid, Benzodium Sodium Sorbate, Pepper Nigrum Seed Oil, Artemisia Absinthium Herb Oil, Perfume, CI 15985, Citronellol, Hexyl Cinnamal.

 

(*) Prodhur nga kultivimi organik.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura