Kategorite See All >

Calendula Hypericum and Propolis Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /60 mL
Cmimi ulur:
2,240.00Lekë /60 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Calendula Hypericum and Propolis Cream

Calendula Hypericum and Propolis Cream nga The Organic Pharmacy është produkt i domosdoshëm që duhet pasur çdo familje.

Ky produkt përmban Propolis antiseptik, Marigold dhe ekstrakt nga rrushi i Shën Gjonit i cili jo vetëm që ka veti dezinfektuese por gjithashtu ka veti shëruese.

Të tre përbërësit kombinohen në këtë krem duke i dhënë asaj veti të shkëlqyeshme rigjeneruese qelizore.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në lëkurë sa më shpesh që është e nevojshme.

 

Përbërësit

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alcohol, Coconut Oil (Cocos Nucifera)*, Sesame Seed Oil (Sesamum Indicum), Aqua (Water), Glycerin (vegetable)*, Jojoba Oil(Simmondsia Chinensis)*, Shea Butter (Butyrospermum Parkii)*, Ceteryl Alcohol, Sodium Lactate, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Phospholipids, Hypericum Extract, Propolis Extract, Xanthan Gum, Calendula Flower Extract, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Tocopherol, Sorbic Acid

*Ingredients from organic farming


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura