Kategorite See All >

Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

DERMEDIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,340.00Lekë /300ml
Cmimi ulur:
2,106.00Lekë /300ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermedic – Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo

Capilarte Hair Growth Stimulation Treatment Shampoo është shampoo nga Dermedic i cili stimulon mikroqarkullimin  e gjakut të kokës si

dhe ushqen intensivisht qelizat e gjëndrave të flokëve.

Stimulon dhe përforcon qelizat e gjëndrës së flokëve.

Zgjat fazën e anagenit të rritjes së flokëve.

Redukton rënien e flokëve.

Stimulon rritjen e flokëve të reja.

Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve.

Testuar klinikisht dhe trikologjikisht.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur duke e masazhuar butësisht skalpin e kokës. Lëreni për dy minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

 

Përbërësit

PilotantumTM complex, ProcapilTM, apple tree stem cell extract, royal basil extract, caffeine, Zincidone, d-panthenol, vitamins E and C, glycerol

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura