Kategorite See All >

Capilarte Strengthening Shampoo Anti-Hair Loss

DERMEDIC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,340.00Lekë /300 mL
Cmimi ulur:
2,106.00Lekë /300 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Dermedic  - Strengthening Shampoo Anti-Hair Loss

Në mënyrë që të mbani flokët në gjendje të mirë duhet të kujdeseni siç duhet për lëkurën e kokës. Diapazoni Dermedic Capilarte është një linjë gjithëpërfshirëse e produkteve për trajtimin e flokëve dhe kokës për burra dhe gra për të trajtuar alopecinë dhe humbjen e tepërt të flokëve.

 

-Rekomandohet për skalpin e ndjeshëm të kokës për njerëzit me flokë të hollë dhe të prirur për rënie.

-Furnizon me gjak gjëndrat e flokëve dhe përmirëson gjendjen e qelizave ndërtuese të gjëndrave.

-Ushqen dhe përforcon rrënjën dhe stimulon aktivitetin e saj biologjik.

-Zgjat ciklin e rritjes së flokëve.

-Redukton rënien e flokëve.

-Rrit volumin dhe trashësinë e flokëve.

-Rekomandohet për përdorim të përditshëm  gjatë gjithë vitit.

-I përshtatshëm për të dyja gjinitë.

-Testuar klinikisht dhe trikologjikisht.

 

Përdorimi

Aplikojeni shampon në flokë të lagur duke e masazhuar butësisht kokën. Lëreni të veproj përreth 2 minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

 

Përbërësit

PilotantumTM complex, ProcapilTM, cluster bean extract, Zincidone, d-panthenol, vitamins E, C and PP, Lactilglutammato, glycerol

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura