Kategorite See All >

Capital Soleil Dry Touch Face Fluid SPF 50+

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,900.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,465.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Vichy – Capital Soleil Dry Touch Face Fluid SPF 50+

Ky krem dielli nga Vichy  siguron një mbrojtje efektive kundër rrezeve të dëmshme të diellit UVA dhe UVB.

-Mbron lëkurën nga rrezet UVA dhe UVB.

-Përmban teksturë fluide.

-Matifikon lëkurën.

-Jo ngjitëse.

-Rezistent ndaj ujit.

-Nuk lë shkëlqim në lëkurë.

-Përmban një sistem të gjerë filtrash  mbrojtës me bazë UVA dhe UVB Mexoryl®.

-Me faktor mbrojtës shumë të lartë SPF 50.

-Hipoalergjik.

-I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe mikse në  të yndyrshme.

 

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë 15 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikojeni përsëri gjatë ditës.

 

Përbërësit

Aqua/Water, Homosalate, Silica, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Drometrizole Trisiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Octocrylene, Glycerin, Pentylene Glycol, Styrene/Acrylates Copolymer, Potassium Cetyl Phosphate, Parfum/Fragrance, Caprylyl Methicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aluminium Hydroxide, Caprylyl Glycol, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Dimethicone, Disodium Edta, Inulin Lauryl Carbamate, PEG-8 Laurate, Phenoxyethanol, Poterium Officinale Root Extract, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Titanium Dioxide |Nano]/Titanium Dioxide, Tocopherol, Triethanolamine, Xanthan Gum, Zingiber Officinale Root Extract/Ginger Root Extract.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura