Kategorite See All >

Carrot Butter Cleanser

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
7,840.00Lekë /75 mL
Cmimi ulur:
6,290.00Lekë /75 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Carrot Butter Cleanser

Carrot Butter Cleanser nga The Organic Pharmacy me përbërësit e saj natyral ka një strukturë të pasur e cila shkrihet kur bie në kontakt me lëkurën.

Gjalpi Shea dhe Vaji Jojoba kombinohen në këtë pastrues të butë për fytyrën për hidratim afatgjatë, ndërsa Rozmarina dhe Livanda dhe qetësojnë inflamacionin.

 

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

99.8% Organike.

 Aktiviteti antioksidues i konfirmuar nga testi in vitro.


Veçori të produktit:

-Vaji i kokosit: rrit elasticitetin e lëkurës.

-Marigold: stimulon rigjenerimin qelizor.

-Karrota: ka efekt antioksidantë mbron lëkurën nga radikalet e lira.

-Lulja e Shën Gjonit: ka efekt  qetësues dhe shërues.

-Vitamina E: ndihmon lëkurën të ruaj hidratimin natyral pasi mbron lëkurën nga dëmtimi i radikalëve të lira.

 

Testuar në mënyrë okulmologjike.

Jo-komedogjenik.

 

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë duke e masazhuar lehtësisht më pas hiqeni me një copë lecke të lagur me ujë të ngrohtë.

 

Përbërësit

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, *Cera Alba (Beeswax), *Cocos Nucifera (Coconut) Oil, *Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, *Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, *Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, *Calendula Officinalis Flower Extract, *Hypericum Perforatum Extract, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, *Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Tocopherol, *Anthemis Nobilis Flower Oil, Geraniol, Limonene, Linalool.

*Ingredients from organic farming

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura