Kategorite See All >

Cellular Gold Radiance Cream

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
13,710.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Cellular Gold Radiance Cream 50mL

Cellular Gold Radiance Cream është një formulë anti-age e cila kombinon përbërës të cilësisë së parë. Hidraton lëkurën deri në thellësi dhe I jep shkelqim. Veti riparuese dhe rigjeneruese të këtij kremi janë siguruar dhe nga paketimi I tij pa ajër.

Kjo formule përmban ar 24 karat.

Sasia: 50mL

Përdorimi

Aplikojeni kremin në fytyrë dhe qafë me një masazh të lehtë duke evituar konturin e syve.

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë.

Përbërësit

AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL STEARATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, C12-16 ALCOHOLS, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYL LINOLEATE, RETINYL PALMITATE, PANTHENOL, ALLANTOIN, ECHINACEA PURPUREA ROOT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, LECITHIN, HYDROGENATED LECITHIN, GOLD, JOJOBA ESTERS, DICAPRYLYL CARBONATE, PROPYLHEPTYL CAPRYLATE, PALMITIC ACID, CETYL PALMITATE, CETEARETH20, CETEARETH-12, TOCOPHEROL, BHT, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, DIAZOLIDINYL UREA, SODIUM BENZOATE, MICA (CI 77019), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura