Kategorite See All >

Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion

Galderma (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,320.00Lekë /220mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Galderma – Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion

Cetaphil 24 H Intensive Moisturizing Lotion është locion hidratues intensive që është zhvilluar me formulën e tij unike posaçërisht për hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës së thatë.

Përthithet shpejtë nga lëkura duke i siguruar asaj hidratim intensiv 24 orë dhe duke e lënë të butë.

Ai përmban kompleksin e patentuar hidratues 5-fish ERC5 i cili mundëson një përthithje të menjëhershme duke e hidratuar lëkurën dhe duke ruajtur balancën yndyrore të saj.

Nuk përmban aromë.

Testuar klinikisht.

Hipoalergjik.

Jo komedogjen.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura