Kategorite See All >

Cica Filler Anti Wrinkles

LIERAC (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,980.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LIERAC - Cica Filler Anti Wrinkles Repairing Cream

Ky është një trajtim i përditshëm kundër rrudhave për ata që duan të shikojnë efekt të ngadaltë dhe tepër të kujdesshëm ndaj lëkurës.

Kjo formulë delikate përmban katër ingredientë kryesor.

Bakuchiol, molekula si retinoli e përshtatshme për lëkura të ndjeshme si nxitës i prodhimit të kolagjenit pa e bërë lëkurën edhe më të ndjeshme. Formula vajore është e përshtatshme për lëkura të thata.

Formula përmban pluhur pudër të lehtë që në mënyrë të menjëhershme korrigjon rrudhat dhe linjat fine të mimikës.

Kompleksi i acidit hialuronik Hyalu-3 vepron si mbushës i rrudhavë. Ky krem xhelatinoz i gjeneratës së re të prodhimit trajton lëkurën në thellësi. 100% e përdoruesve pohojnë se e ndiejnë lëkurën më të hidratuar, 89% e tyre pohojnë se lëkura është gjithashtu më e butë. Aroma e kremit vjen si kombinim i jaseminës, mollës jeshile, drurit rozë.

Produkti nuk përmban parabenë.


Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastër pasi të keni përdorur tonikun. Masazhojeni lëkurën me kudjes.


Përbërësit

Bakuchiol është një molekulë e ngjashme si retinoli me origjinë bimore e aftë të orcojë proteinat e dermës duke forcuar kështu qëndrueshmërinë e lëkurës.

Kompleksi i patentuar i acidit hialuronik Hyalu-3 siguron një efekt mbushës që hidraton lëkurën dhe funksionon si mbushës për rrudhat dhe linjat e imëta të mimikës.

Kompleksi natyral i lulerradhiqes/dandelion, creeper ivy dhe bimës bishti i kalit riparojnë lëkurën dhe rikthejnë qëndrueshmërinë. Pluhur pudër të lehtë që në mënyrë të menjëhershme korrigjon rrudhat dhe linjat fine të mimikës

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura