Kategorite See All >

Cicalfate + Restortative Protective Cream

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,600.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene - Cicalfate + Restortative Protective Cream

Cicalfate + Restortative Protective Cream është krem i pasur, ushqyes, i mbushur me përbërës rigjenerues postbiotik, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët e jashtëm duke ruajtur hidratimin e duhur për të mirëmbajtur në mënyrë optimale lëkurën.

I sigurt për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

Ndihmon në mirëmbajtjen dhe rikuperimin e lëkurës.

Ndihmon në ruajtjen e nivelit të duhur të hidratimit të lëkurës.


Përdorimi

Aplikojeni kremin dy herë në ditë në lëkurë.


Përbërësit

WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MINERAL OIL / HUILE MINERALE, GLYCERIN, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ZINC OXIDE, PROPOLYENCE GLYCOL, POLYCLUGERYL-2-SESQUIISOSTERATE, PEG-22/DODECYL GLYCOL COPOLYMER, ALUMINUM STEARATE, AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATE, ARGININE, BEESWAX / CIRE D'ABEILLE, COPPER SULFATE, MAGNEDIUM STEARATE, MICROCRYSTALLINE WAX / XIRE MICROCRISTALLINE, TROMETHAMINE, ZINC SULFATE.
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura