Kategorite See All >

Cicaplast baume B5

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,700.00Lekë - 2,300.00Lekë /40mL
Cmimi ulur:
1,530.00Lekë - 2,070.00Lekë /40mL

Sasia::
Sasi:
(1 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY-Cicaplast baume B5

riparues qetësues për lëkurën e të rriturve, fëmijëve dhe foshnjëve.


Krem për lëkurë të thatë, me skuama apo skuqje.


Përmban:


Madecassoside + Bakër - Zink - Mangan: riparon në mënyrë optimale epidermën


Pantenol: qetëson zonat e irrituara dhe të thata.


Teksturë e pasur dhe ushqyese + agjentë anti-bakterial: Mbron lëkurën


Lëkura është e riparuar dhe rigjen konfortin e saj.


Formulë e lehtë, nuk është i yndyrshëm dhe përthithet shpejt.


Pa alkool.


Pa parfum.


Veçori të produktit


Për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Për të rritur, fëmijë dhe foshnje.

Sasia: 40ml - 100ml

Përdorimi

Aplikojeni 2 herë në ditë në lëkurë të pastër dhe të tharë. Mund të përdoret në trup, fytyrë dhe buzë. Evitoni konturin e syve.

Përbërësit

Aqua / Water, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethlcone, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Butylene Glycol, Aluminum Starch Octenyl Succinate, Pr0panedi0l, Panthenol, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethlcone, Tristearin, Zinc Gluconate, Madecassoside, Manganese Gluconate, Magnesium Sulfate, Dis0dium Edta, Copper Gluconate, Acetylated Glycol Stearate, P0lyglyceryl-4 Isostearate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Ci 77891 /Titanium Dioxide.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura