Kategorite See All >

Cleanance Cleansing Gel

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,090.00Lekë - 3,000.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
1,881.00Lekë - 2,700.00Lekë /200mL

Sasia:
Sasi:
(16 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Cleanance Cleansing Gel

Pastron butësisht papastërtitë e lëkurës.

Për fytyrën dhe trupin.

Pastron butësisht pa e dëmtuar lëkurën. Eleminon tepricën e yndyrës dhe pastron epidermën duke respektuar pH fiziologjik.

Veçoritë e produktit

Pastrues, falë bazës së butë pastruese

Seborregulluese, me ekstraktin bimor të Cucurbita Pepo, që kontribuon në reduktimin e yndyrës

Zbutës, qetësues: Qetësues natyral, Uji Termal Avene lejon një efekt anti-irritues i lidhur me Glukonatin e Zinkut

Pa sapun

Hipoalergjik

Nuk bllokon poret

Sasia: 200mL, 400mL

Përdorimi Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni.

Përbërësit

Avène Thermal Spring Water, Water, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Zinc Coceth Sulfate, Polysorbate 20, Sodium Cocoamphoacetate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Glyceryl Laurate, Green 5 (Ci 61570), Lauric Acid, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Methyl Isethionate, Yellow 5 (Ci 19140), Zinc Gluconate.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura