Kategorite See All >

Cleanance Comedomed

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,900.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene – Cleanance Comedomed

Cleanance Comedomed  hidraton, matifikon dhe ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave me efikasitetin e provuar nga vetëm 7 ditë *.

*Testuar klinikisht se redukton ndjeshëm njollat në lëkurë.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Përthithet shpejtë nga lëkura.

Xhel i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme, lëkurë me njolla dhe me tendencë akneike.


Veçori të produktit:

-Comedoclastin TM: një përbërës aktiv i patentuar që rrjedh nga gjembaçi i qumështit për të ndihmuar në reduktimin e sebumit të tepërt dhe për të ndihmuar në parandalimin e formimit të njollave.

-Uji  Termal: qetëson dhe zbut lëkurën.

-Silicë: redukton prodhimin e tepërt të sebumit në lëkurë.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në mëngjes ose në mbrëmje.


Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISOPROPYL ALCOHOL. PEG-6. GLYCERIN. SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. SILICA. POLYACRYLATE-13. POLYISOBUTENE. POLYSORBATE 20. SORBITAN ISOSTEARATE.
WATER (AQUA)
.


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura