Kategorite See All >

Cleansing Balm

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,900.00Lekë /75mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF – Cleansing Biphasic make-up remover

Pastrues I thellë me Gjalpë Karite dhe vitamine E.
Ushqen dhe hidraton lëkurën.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa parfum
  • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
  • Ideal per personat qe mabjne lente kontakti
  • I testuar per nikel, kobalt, palladium dhe merkur.


Përdorimi

Aplikoni një sasi produkti në fytyrë në mëngjes dhe në darkë , masazhojeni lehtësisht.
Fshijeni me pecetën e lagur ( ndodhet brenda në paketim ).

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Betaine, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Dipotassium Phosphate, Ganoderma lucidum (Mushroom) Stem Extract, Potassium Phosphate, CI 61565 (Solvent Green 3).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura