Kategorite See All >

Cleansing Biphasic make-up remover

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /150mL
Cmimi ulur:
2,460.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF – Cleansing Biphasic make-up remover

Solucion bifazik qe pastron make-up nga fytyra, syte dhe buzet; gjithashtu shume I pershtatshem per pastrimin e make-up rezistent ndaj ujit.

E le lekuren te paster duke dhene nje njesi mireqenie. E pasur me ekstrakt te Ganoderma lucidum.

Per te gjithe llojet e lekurave.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa parfum
  • I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
  • Ideal per personat qe mabjne lente kontakti
  • I testuar per nikel, kobalt, palladium dhe merkur.

Sasia: 150mL

Përdorimi

Perziejeni mire solucionin derisa te dy fazat te bashkohen. Vendoseni nje sasi ne nje tampon pambuku dhe aplikojeni ne fytyre.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Betaine, Bisabolol, Sodium Hyaluronate, Sodium Chloride, Dipotassium Phosphate, Ganoderma lucidum (Mushroom) Stem Extract, Potassium Phosphate, CI 61565 (Solvent Green 3).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura