Kategorite See All >

Cleansing Foam

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,300.00Lekë /150mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Cleansing Foam

Pastron, heq make-up dhe eleminon papastërtitë dhe tepricën e yndyrës.

Baza pastruese adstrigjente ngushton poret. Acidi glutamik balancon prodhimin e yndyrës. Agjentet hidratues i japin fleksibilitet lëkurës. I pasur me Ujë Termal Avène, ka veti zbutëse dhe anti-irrituese.

Veçoritë e produktit

Kjo shkumë pastruese lë në lëkurë një ndjesi freskie.

  • Pa sapun.
  • Hipoalergjik.
  • Nuk bllokon poret.
  • Pa paraben.

Nëse ke lëkurë të ndjeshme mikse ose të yndyrshme, atëhere është produkti i duhur për ty. 

Sasia: 150mL

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të lagur. Masazhojeni me gishta në të gjithë fytyrën dhe shplajeni.

Përbërësit

Water (Avène Thermal Spring Water), Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium Edta, Fragrance, Glutamic Acid, Lactic Acid, Propylene Glycol, Sodium Benzoate.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura