Kategorite See All >

Cleansing Micellar Make-up Removing gel

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,075.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,460.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF – Cleansing Micellar Make-up Removing gel

Xhel micelar që pastron dhe heq make up duke e lënë lëkurën të pastër dhe të butë.

E pasur me ekstrakt të Ganoderma lucidum dhe acid hialuronik për një efekt hidratues dhe zbutës.

Formulë delikate ideale për të gjithë llojet e lëkurave dhe personat me lente kontakti.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa parfum
  • Pa alkool
  • E testuar kliniksht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
  • Nuk bllokon poret
  • E testuar për Nikel, kobalt, palladium dhe mërkur.

Sasia: 200mL

Përdorimi

Mund te perdoret ne mengjes dhe ne darke. Vendoseni nje sasi ne nje tampon pambuku dhe aplikojeni ne fytyre pasi ta keni pastruar me pare nga make up ose papastertite. Pa shplarje.

Përbërësit

Aqua (Water),  Methylpropanediol,  PEG-7 Glyceryl Cocoate,   Panthenol,  Ceteareth-25,  Laureth-23,  Betaine,  Arginine,  Carbomer,  Sodium Hyaluronate,   Ganoderma lucidum (Mushroom) Stem Extract, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura