Kategorite See All >

Cleansing Regenerating Essence Treatment

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,800.00Lekë /200 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cleansing Regenerating Essence Treatment

Hapi i ri që zëvendëson tonerin ditor për një efekt intensiv rigjenerues si dhe pastron poret në mënyrë perfekte.

Përmban Castanea Sativa, ekstraktin Ganoderma lucidum, Maja, Aloe Vera dhe një kompleks kripërash minerale që rrisin hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës.

I përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë duke e masazhuar butësisht lëkurën në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.


Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Betaine, Aloe barbadensis Leaf Juice, PPG-26-Buteth-26, Castanea sativa (Chestnut) Seed Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Faex (Yeast) Extract, Butylene Glycol, Polyacrylamide, Zinc Gluconate, Magnesium Aspartate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hydroxide, Ganoderma lucidum (Mushroom) Stem Extract, Copper Gluconate, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura