Kategorite See All >

Cleansing Stick and Scrub

KORFF (1 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,090.00Lekë /25mL
Cmimi ulur:
1,672.00Lekë /25mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Cleansing Stick and Scrub

Cleansing Stick and Scrub, pastron dhe bën scrub me një produkt të vetëm. Paketim kompakt dhe funksional, me ekstrakte boronice, portokalli dhe limoni.  

Përdorimi

Aplikonjeni në fytyrë të lagur, masazhojeni lehtësisht dhe më pas me shpëlarje. Mund të përdoret nga gjithë tipët ë lëkurës, madje dhe lëkurat e thata.

Ina

14-12-2020

Shume delikat dhe me nje arome shume te mire. Me eshte pershtatur shume, do ta riblej!

Produkte te lidhura