Kategorite See All >

Cleansing White Clay Mask

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,470.00Lekë /75mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cleansing White Clay Mask

Cleansing White Clay Mask nga Korff është maskë pastruese e përbërë me argjilë të bardhë.

Argjila e bardhë ngushton poret e lëkurës si dhe bën reduktimin e tepërt të yndyrës nga lëkura. Përmban gjithashtu Zink dhe Carollina officinalis të cilët bashkëveprojnë në formulë dhe rregullojnë saasinë e tepërt të yndyrës në lëkurë si dhe minimizon shkëlqimin e lëkurës e cila shkaktohet nga yndyra e tepërt në të.

Mentoli i jep lëkurës efekt qetësues ndërsa ekstrakti i çajit jeshil ka efekt energjizues.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për nikël, krom, kobalt, merkur dhe paladium.

I përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

 

Përdorimi

Aplikojeni produktin në lëkurë të pastër dhe lëreni të veproj përreth tre minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Kaolin, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Chondrus crispus (Carrageenan) Powder, Hectorite, Coco-Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Camellia sinensis Leaf Extract, Trideceth-9, PEG-5 Ethylhexanoate, Lactic Acid, Hydrolyzed Corallina officinalis Extract, Menthol, Zinc PCA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, o-Cymen-5-ol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura