Kategorite See All >

Cleasing Purifying Cleasing Gel

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,645.00Lekë /200mL
Cmimi ulur:
2,116.00Lekë /200mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF – Cleasing Purifying Cleasing Gel

Xhel pastrues delikat për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

Produkt me një teksturë të freskët që pastron në thellësi dhe heq me lehtësi make up-in.

I pasuruar me ekstrakte të Ganoderma lucidum lëkura është e butë dhe e lëmuar.

Veçoritë e produktit

  • Pa paraben
  • Pa SLS, SLES
  • E testuar dermatologjikisht.
  • I testuar për Nikel, Kobalt, Paladium dhe mërkur.

Sasia: 200mL

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni. Thajeni butësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, PPG-26-Buteth-26, Polyacrylate Crosspolymer-6, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Betaine, Panthenol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Zinc PCA, Ganoderma lucidum (Mushroom) Stem Extract, t-Butyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Biosaccharide Gum-1, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura