Kategorite See All >

Cold Cream Hand Cream

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,200.00Lekë /50 ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Avene - Cold Cream Hand Cream

Cold Cream Hand Cream - krem duarsh pa yndyrë, bën që duart e tua të ndjehen më të lëmuara.

Ky krem u ofron duarve tuaja një ndjenjë të menjëhershme rehatie. Përmban Ujin e Burimeve Termike Avene i cili ka veprim qetësues dhe zbutës.

Cold Cream përmirëson duart e plasaritura dhe thonjtë.

I përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë.

Për duar të thata.

 

Përdorimi

Aplikojeni në duar sa më shpesh të jetë e nevojshme dhe masazhojeni derisa të thithet plotësisht nga lëkura.

 Mund të aplikohet edhe në thembra dhe bërryla të thata, të çara.

                                                                                                           

Përbërësit

Avene Thermal Spring Water, Glycerin, Mineral Oil (parafinum Liquidum), Carrylic/ Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol,Polymethyl, Methacrylate, Glyceryl,Stearate, Aluminum Sucrose,Octasulfate, PEG 100, Stearate, Beeswax, Benzoic Acid, Bisabolol,Carrylyl Glycol,Glucoside,Cetyl Alcohol,Fragrance (Parfum), Hydroxypropyl Guar, Sodyum Hydroxide, Water (Aqua).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura