Kategorite See All >

Cold Cream Lip Balm

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
995.00Lekë /4gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

AVENE - Cold Cream Lip Balm

Cold Cream Lip Balm balsam për buzë të cilat janë të thata dhe të çara nga ndryshimi i klimës apo trajtime mjekësore të cilat i thajnë më tepër ato. Balsam transparent që mbron buzët nga sulmet e jashtme.

Ky balsam ka disa veti:

Ushqyes; falë përqendrimit të lartë të Cold Cream.

Riparues; ristrukturon mukozën labiale falë sucralfate.

Qetësues; falë Ujit termal të Avene, buzët janë më të buta dhe lëkura më e qetësuar.

Balsami aplikohet mjaft lehte dhe menjehere te jep nje ndjesi komforti.

Jo komedogjenik. Hipoalergjik.

Veçoritë e produktit

Sasia: 4gr

Përdorimi

Aplikojeni balsamin në buzë të thara apo të çara, sipas nevojës.

Përbërësit

BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2. RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL (RICINUS COMMUNIS SEED OIL). ISOPROPYL PALMITATE. CETYL ESTERS. MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). HYDROGENATED CASTOR OIL. HYDROGENATED LANOLIN. VP/HEXADECENE COPOLYMER. OZOKERITE. PETROLATUM. ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE. BEESWAX (CERA ALBA). NYLON-12. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER) (BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER). GLYCERYL LINOLEATE. CETEARYL ETHYLHEXANOATE. AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). BHT. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LINOLENATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). ISOPROPYL MYRISTATE. METHYLPARABEN. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura