Kategorite See All >

Cold Cream Lip Butter

AVENE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,200.00Lekë /10 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)


Detaje mbi produktin


AVENE – Cold Cream Lip Butter


Cold Cream Lip Butter nga AVENE është balsam buzësh i cili ushqen buzët si dhe i siguron mbrojtje antioksiduese të menjëhershme. Për buzë të thata dhe të dëmtuara.

 

Veçori të produktit:

-Cold Cream: ushqen dhe mbron lëkurën.

-Vaj Jojoba dhe Gjalpë Shea: kanë efekt hidratues.

-Pre-Tocopheryl : siguron mbrojtje të fuqishme antioksiduese kundër radikalëve të lira.

-A-Bisabolol: ka efekt qetësues.

-Uji Termal: testuar klinikisht në150 studime se qetëson dhe zbut lëkurën.


Përdorimi

Aplikojeni balsamin në buzë të thara apo të çara, sipas nevojës.

 

Përbërësit

RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, DIPENTAERYTHRITYL TETRAHYDROXYSTEARATE/TETRAISOSTEARATE, ISOPROPYL PALMITATE, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), BEHENYL ALCOHOL, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, VP/HEXADECENE COPOLYMER, POLYETHYLENE, BEESWAX (CERA ALBA). BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, BHT, BISABOLOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CARAMEL, FRAGRANCE (PARFUM), ISOPROPYL MYRISTATE, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL GLUCOSIDE

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura