Kategorite See All >

Collagen Age Filler Eye and Lip Contour

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,390.00Lekë /15mL
Cmimi ulur:
5,112.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Korff - Collagen Age Filler Eye and Lip Contour

Collagen Age Filler Eye and Lip Contour është një linjë trajtimi kundër rrudhave me një veprim intensiv. Zvogëlon shenjat e rrudhave me një efekt mbushës dhe zbutës, i shton volum lëkurës dhe e bën atë më rrezatuese.

Collagen Age Filler, i përbërë nga kolagjeni Marinë i hidrolizuar dhe vitaminë PP, zvogëlon rrudhat rreth syve dhe buzëve si dhe redukton  fryerjen e syve.

 

Përdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në zonat e konturit të syve dhe buzëve. Masazhoni zonën derisa produkti të thithet plotësisht.

Vetëm përdorim i jashtëm.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

 

Përbërësit

 Aqua (Water); Methylpropanediol; 1,2-Hexanediol; Panthenol; Propanediol; Sclerotium Gum; Caesalpinia spinosa Fruit Extract; Niacinamide; Sodium Ascorbyl Phosphate; Sodium Hyaluronate; Kappaphycus alvarezii Extract; Faex (Yeast) Extract; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; PPG-26-Buteth-26; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Sodium Citrate; Citric Acid; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura