Kategorite See All >

Collagen Ampoules

DERMASTIR (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
13,710.00Lekë /10 x 3mL
Cmimi ulur:
10,968.00Lekë /10 x 3mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

DERMASTIR - Ampoules – Collagen

Kolagjeni është një proteine natyrale e cila ndihmon në mbushjen e rrudhave dhe është një produkt anti-age. Ampoules – Collagen zbeh linjat e imëta dhe rrudhat e dukshme duke i dhënë lëkurës një pamje më të tërhequr me efekt Lifting. Ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, shkallën e qarkullimit qelizor duke përmirësuar dukshëm pamjen e lëkurës. Collagen është një trajtim i cili zbeh mjaft shenja të plakjes së lëkurës dhe i rikthen rininë asaj. Kjo terapi me kolagjen rimbush kolagjenin natyral të lëkurës duke arritur rezultate të menjëhershme.

Sasia: 10 x 3mL

Përdorimi

Thyjeni pjesen e sipërme të ampulës dhë përhapeni produktin në fytyrë vëtëm ose duke e bashkuar me kremin tuaj. Masazhojeni në mënyrë delikate në zonat që jeni më shumë të interesuar derisa të përthithet.

*Program Normal: Aplikoni një ampule çdo 7 ditë për një muaj. Për te konsoliduar rezultatet përsëriteni.

*Program intensiv: Aplikoni një ampule çdo 3 ditë për një muaj. Për të konsoliduar rezultatet përsëriteni fazën I.

*Mos e ekspozoni lëkurën në diell pas aplikimit.

Përbërësit

AQUA, HYDROLYZED SOY PROTEIN, PROPYLENE GLYCOL, ALCOHOL DENAT, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura