Kategorite See All >

Collagen Boost Mask

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
12,460.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
9,990.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Collagen Boost Mask

Përmirësoni lëkurën tuaj me maskën freskuese Collagen Boost nga The Organic Pharmacy.

Kombinimi i Aloe Verës me antioksidantët e tjerë në këtë maskë, në mënyrë efektive reduktojnë rrudhat në fytyrën tuaj.

 

96.5% Organike.

 

Veçori të produktit:

-Aloe Vera: ul inflamacionin dhe redukton acarimin e shkaktuar nga lëkura e thatë dhe e dëmtuar.

-Antioksidantët: ngadalsojnë procesin e plakjes.

-Vajra thelbësorë: ofrojnë lëndë ushqyese të rëndësishme dhe mbrojtje për lëkurën tuaj.

-Vitamina C: stimulon prodhimin e kolagjenit dhe rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

-Vitamina E: mbron lëkurën nga radikalet e lira.

 

Përdorimi

Aplikojeni një shtresë nga maska Collagen Boost në mëngjes ose në mbrëmjë.

Mos e shpëlani.

 

Përbërësit

Water, Aloe (Aloe Barbadensis)*, Rye Alcohol*, Algin, Carageenan, St Johns Wort (Hypericum Perforatum)*, Hypericum Perforatum *, Marigold (Calendula Officinalis) Extract*, Horsetail (Equisetum Arvense)*, Oats (Avena Sativa)*, Rose Hip (Rosa Canina) Oil*, Lemon (Citrus Limonum), Grapefruit (Citrus Grandis)*, Sweet Orange (Citrus Aurantium Dulcis)*, Alpha Lipoic Acid (Thioctic Acid), DMAE (Dimethylaminoethanol), MSM, Grapeseed Extract (Vitis Vinifera), Pycnogenol (Pinus Pinaster)*, Vitamin C (Ascorbyl Palmitate), Vitamin E (Tocopherol), Fragrance, Limonene, Citrol. *Organic Ingredient

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura