Kategorite See All >

Collagen Regimen Boosting Ampoule

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,650.00Lekë - 9,950.00Lekë /7 Ampula

Sasia:
Sasi:
(20 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Collagen Regimen Boosting Ampoule

Trajtimi kundër plakjes në ampula, i krijuar për ta bërë lëkurën të tonifikuar dhe elastike. Ampulat Collagen Regimen, me Kolagjen marin të hidrolizuar dhe Acid Hialuronik, përmirësojnë tonin e lëkurës, elasticitetin dhe hidratimin.

Farat e vitaminës C dhe Jujube e mbajnë lëkurën rrezatuese dhe zvogëlojnë formimin e rrudhave.  

Në dispozicion në dy madhësi prej 7 ose 28 ampula.

Përdorimi

Shkëputeni pjesën e sipërme të ampulës. Aplikojeni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltenë.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura