Kategorite See All >

Correctionist Anti Wrinkle and Regenerating Eye Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,900.00Lekë /15mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Correctionist Anti Wrinkle and Regenerating Eye Cream

Krem për sytë në formë krem-xhel lehtësisht i përthithshëm nga lëkura. Përmban: Rejuvenating kompleks; një miks principesh aktive që ndalon plakjen e lëkurës, përmireson elsaticitetin e lëkurës duke reduktuar rrudhat. Tonifikon dhe jep shkëlqim zonës së syve. Derivate të sojës; lëkurë elastike dhe tonike Ginko Biloba + derivat i Kafeinës; në bashkëpunim reduktojnë qeskat poshtë syve dhe rrathët e errët.

Pa parfum

Nuk bllokon poret

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Trajtim i përshtatshëm për të gjithë tipet e lëkurës.

Sasia: 15mL

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Silica, Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glycerin, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Propylene Glycol, Siloxanetriol Alginate, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Bisabolol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cetearyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Soy Flour, Dipotassium Glycyrrhizate, PEG-8, Vitis vinifera (Grape) Fruit Extract, Ginkgo biloba Leaf Extract, Caffeine, Gluconolactone, Tocopherol, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Hexapeptide-9, Citric Acid, Sorbic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Calcium Gluconate.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura