Kategorite See All >

Correctionist NG Regenerating Rich Wrinkle Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,300.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF-Correctionist NG Regenerating Rich Wrinkle Cream

Krem hidratues për lëkurën, mjaft I pasur dhe lehtësisht i përthithshëm. Përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktive të cilët minimizojne rrudhat, ndalojnë plakjen e lëkurës, kthejn elasticitetin. Lëkura është më tonike dhe me shkëlqim. Përmban gjithashtu vaj Macadamia dhe vaj Argani të cilët janë 2 hidratues të mirë. Përzierja e dyllërave bimore zbusin dhe ushqejnë lëkurën.

Veçori të produktit

Trajtim i këshilluar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Sasia: 50mL

Pa paraben

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Mërkur.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe darkë në fytyrë të pastër.

Përbërësit

Aqua (Water),  Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate,  Butylene Glycol,  Cetearyl Alcohol,  Hydrogenated Polydecene,  Cyclopentasiloxane,  Dimethicone,  Glycereth-26,  Propanediol,  Isodecyl Neopentanoate,  Steareth-21,  Jojoba Esters,  Argania spinosa Kernel Oil,  Cetearyl Glucoside,  Glyceryl Stearate,  Macadamia ternifolia Seed Oil,  Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax],  Polysilicone-11,  Glycerin,  Sodium Hyaluronate,  Silica,  Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,  Cetyl Palmitate,  Dimethiconol,  Tocopheryl Acetate,  Acacia decurrens Flower Cera (Wax),  Propylene Glycol,   Ziziphus jujuba Seed Extract,   PEG-8,  Polyglycerin-3,  Magnesium Aspartate,  Evodia rutaecarpa Fruit Extract,   Zinc Gluconate,  Tocopherol,  Centella asiatica Extract,  Phytoecdysteroids,  Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate,  Ascorbyl Palmitate,  Copper Gluconate,   Pentylene Glycol,  Ascorbic Acid,  Citric Acid,  Superoxide Dismutase,  Hexapeptide-9,  Tromethamine,  Sodium Hydroxide,  Phenoxyethanol,  Ethylhexylglycerin,   Potassium Sorbate,  Sodium Benzoate,  Disodium EDTA,  Parfum (Fragrance).


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma