Kategorite See All >

Correctionist Regenerating Light Wrinkle Cream

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,300.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Correctionist NG Regenerating Light Wrinkle Cream

Krem fytyre me një teksturë të lehtë, të butë dhe që përthithet me lehtësi. Formula përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktivë që ndalon plakjen e lëkurës, redukton rrudhat, rrit elasticitetin, tonicitetin, hidratimin e lëkurës dhe shkëlqimin. Falë prezencës së zinkut reduktohet prodhimi i yndyrës dhe lëkura është më e pastër.

Veçoritë e produktit

Pa paraben.

Jo komedogjenik.

I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Sasia: 50ml

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura