Kategorite See All >

Creamy Eyeshadow

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,080.00Lekë /4,5gr

Ngjyra:
Sasi:
(38 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Creamy Eyeshadow

Ton sysh me teksturë krem/xhel me konsistencë unike që kthehet në pluhur në kontakt me lëkurën. I lehtë, i pasur me perla, ndricon zonën e qepallave. Komfort dhe zgjat për një kohë të gjatë. I pasur me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E, e bën këtë produkt të përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm.

Pa parfum.

Testuar dermatologjikisht

Testuar oftalmologjikisht

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Mërkur dhe Paladium.

Sasia: 4,5gr

Përdorimi

Aplikojeni sipas dëshirës në zonën e syve.

Përbërësit

Isododecane, Polymethylsilsesquioxane, Polysilicone-11, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Mica, Coconut Alkanes, Butyl Acrylate/Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Silica, Coco-Caprylate/Caprate, Tin Oxide, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 75470 (Carmine).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura