Kategorite See All >

Creamy Foundation Lifting Effect

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,460.00Lekë /30ml

Ngjyra::
Sasi:
(55 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Creamy Foundation Lifting Effect

Trajtimi ekskluziv i lartësimit të bukurisë i cili, falë pranisë së Acidit Hialuronik dhe Vitaminës E, rikthen hidratimin dhe shkëlqimin e fytyrës, ndërsa në të njëjtën kohë siguron një mbulim të përsosur dhe një përfundim uniform gjatë gjithë ditës.

 

Cilësia e saj, shkrirja dhe kadifeja, rrjedh në lëkurë pa u vendosur në mikro-rrudha, duke i dhënë fytyrës një çehre të përsosur. Perberja e veçantë e përbërësve aktivë siguron një efekt të menjëhershëm ngritës: rrudhat e vogla zbuten, linjat e shprehjes zvogëlohen dhe fytyra duket më e butë.

 

VEPRIMET

Mbulim mesatar, i ndërtueshëm;

Relakson rrudhat dhe linjat e shprehjes;

Fsheh shenjat e lodhjes;

Hidraton gjatë dhe thellë.

 

TEKSTURA

Strukturë kremoze.

 

REZULTATI

Lëkura mbetet e hidratuar, me efekt kadifeje, papërsosmëritë zbuten dhe çehra rifiton një pamje të shëndetshme dhe rrezatuese.

 

Testuar dermatologjikisht

Jo komedogjene

Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur *

 

"Sasi të vogla mund të jenë përgjegjëse për sensibilizimin e lëkurës."

* secila më pak se pesë pjesë në milion.

 

30 ml


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura