Kategorite See All >

Crème Fraiche de Beaute - Crème Hydratante

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,200.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
3,570.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Crème Fraiche de Beaute - Crème Hydratante

Për t'u kujdesur për lëkurën e dehidratuar, Laboratoire Nuxe ka prodhuar Crème Fraiche de Beaute, gamën e tij për kujdesin e lëkurës.

Crème Fraiche de Beaute - Crème Hydratante i ofron lëkurës hidratim deri në 48 orë, mbron lëkurën nga ndotja si dhe qetëson lëkurën në mënyrë perfekte.

Ky krem është i përshtatshëm për lëkurë normale.

I përbërë nga qumështi bimor si dhe ekstrakt algash, ky krem zbut, hidraton dhe qetëson lëkurën për një kohë të gjatë.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në lëkurë të pastruar në mëngjes ose në mbrëmje.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura