Kategorite See All >

Crème Fraiche de Beaute – Crème Riche Hydratante

NUXE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,200.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
3,570.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Nuxe – Crème Fraiche de Beaute – Crème Riche Hydratante

Për t'u kujdesur për lëkurën e dehidratuar, Laboratoire Nuxe ka prodhuar Crème Fraiche de Beaute, gamën e tij për kujdesin e lëkurës.

Crème Fraiche de Beaute – Crème Riche Hydratante i ofron lëkurës hidratim deri në 48 orë, mbron lëkurën nga ndotja si dhe qetëson lëkurën në mënyrë perfekte.

Ky krem është i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

I përbërë nga qumështi bimor si dhe ekstrakt algash të marra nga Deti Baltik,  ky krem zbut, hidraton, qetëson si dhe ruan lëkurën nga dëmtimet.  Rigjallëron lëkurën e thatë si dhe e mban atë të hidratuar deri në 48 orë.


Përdorimi

Aplikojeni kremin në lëkurë të pastruar në mëngjes ose në mbrëmje.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura