Kategorite See All >

Crunchy Snack Apple and Cinnamon

HOLLE (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
260.00Lekë /25gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Holle – Crunchy Snack Apple and Cinnamon

Crunchy Snack Apple and Cinnamon bëhet nga drithëra organike dhe është ideal për snack ndërmjet vakteve për t’u marrë me vete.
Forma e tyre është perfekte për t’u mbajtur nga duart e fëmijëve dhe shkrijnë në gojë direkt si të ishte gjalpë.
Për fëmijë nga mosha 3 vjeç.

Përmban
Oriz organik 67,2%
Thjerrëza 16,8%
Vaj luledielli 11,8%
Mollë pluhur 2,5%
Kanellë 1,7%
Pa Gluten
Pa sheqer dhe kripë të shtuar

100% Bio Organik.


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura