Kategorite See All >

Cure Make Up Illuminating Compact Brozing Powder

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,650.00Lekë /9gr
Cmimi ulur:
2,920.00Lekë /9gr

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cure Make Up Illuminating Compact Brozing Powder

Pluhur kompakt ushqyes i pasur me Acid Hialuronik, Vitamin E dhe Vitamin  C, Lutein dhe një përzierje e gjalpeve të perimeve,  garantojnë një prekje të mëndafshtë si dhe e bëjnë lëkurën shumë të butë.

 

Zbut lëkurën.

I jep lëkurës shkëlqim.

Ka një efekt nxirjeje natyrale.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura