Kategorite See All >

Cure Make Up Neverending Long Lasting Concealer

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,520.00Lekë /2.6mL
Cmimi ulur:
2,016.00Lekë /2.6mL

Ngjyra:
Sasi:
(30 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Korff – Cure Make Up Neverending Long Lasting Concealer

Një korrektor i lëngshëm nga Korff  i cili ndihmon në fshehjen e njollave dhe minimizon qarqet e errëta dhe shenjat e lodhjes në zonën e syve.  Cilësia e saj e butë zgjat deri në 12h*, duke i siguruar lëkurës tuaj mbulim ideal.

Mbulim perfekt.

Zgjat deri në 12 orë.

Ka fund mat.

Është i pasur me Acid Hialuronik dhe Vitamin E.

Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Palladium, Merkur.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në zonën poshtë syve duke e masazhuar butësisht atë.

 

Përbërësit

Aqua (Water), Dimethicone, Talc, Phenyl Trimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Propanediol, Isododecane, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Aluminum Hydroxide, Caprylhydroxamic Acid, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Silica, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Vitex Agnus Castus Extract, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura