Kategorite See All >

D - Clar Micropeeling

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,610.00Lekë /100mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - D Clar Micropeeling

Micropeeling Rilastil D-Clar është një trajtim eksfoljues i fytyrës që përshpejton rigjenerimin e qelizave duke uniformizuar pamjen e teksturës së lëkurës.

Falë kësaj formule inovative, lëkura humbet pamjen e lodhur dhe pa jetë që ndonjëherë e karakterizon atë dhe merr njëtrajtshmëri dhe shkëlqim.

Për më tepër, rigjenerimi qelizor, i favorizuar nga veprimi i mikropeeling, lejon lëkurën të rigjenerohet më shpejt, duke lehtësuar zhdukjen e njollave në lëkurë.

Si funksionon Micropeeling me acid mandelik i Rilastil D-Clar?

Acidi mandelik: rinovon lëkurën e fytyrës, duke promovuar eleminimin e qelizave të hiperpigmentuara të cilat janë në origjinën e njollave të lëkurës. Kthen një pamje uniforme dhe të lëmuar në fytyrë.

Kompleksi Clari-tech: një kompleks peptidesh dhe vitaminash që e bëjnë lëkurën më të ndritshme dhe homogjene.

Tekstura Bifazike: e bën produktin shumë të tolerueshëm edhe nga lëkura më e ndjeshme.


Veçori të produktit

Linja Rilastil D-Clar është e formuluar posaçërisht për të kontrastuar dhe korrigjuar çdo lloj hiperkromie të lëkurës për shkak të një prodhimi të shtuar të melaninës ose të shpërndarjes së tij jo-homogjene, si në rastin e pikave të diellit, melazmës gravidale, lezioneve të akneve, hiperkromave post inflamatore ose të induktuar nga ilaçe.


Përdorimi:

Shkundni mirë produktin përpara përdorimit (strukturë në qumësht bifazik) dhe aplikoni produktin në fytyrën e pastruar në mënyrë të përsosur duke përdorur një tampon pambuku.

Kryeni një masazh rrethor.

Në rast të lëkurës veçanërisht të ndjeshme ose reaktive, shpëlajeni pas 3-5 minutash, përndryshe vazhdoni me aplikimin e trajtimeve vijuese.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura