Kategorite See All >

D-Clar Cream

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,200.00Lekë /50mL
Cmimi ulur:
3,360.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - D-Clar Cream

D-Clar është një krem me ngjyrë për të trajtuar hiperpigmentimin dhe për të uniformuar lëkurën dhe parandaluar njollat në fytyrë.

Ka një veprim të dyfishtë. Parandalon formimin e njollave në lëkurë falë formulimit me ngjyrë dhe uniformon tonin e lëkurës. Jep një freski të re lëkurës.

Veçoritë e produktit

Sasia: 50ml

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë në zonen për t'u trajtuar. Fytyrë, duar.

Përbërësit

Aqua (Water), Zinc Oxide (Nano), Cyclopentasiloxane, Titanium Dioxide (Nano), C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylhexyl Carbonate, Dibutyl Adipate, Cyclohexasiloxane, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Bis-Stearyl Dimethicone, PEG - 10 Dimethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Polymethyl Methacrylate, Silica, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Bisabolol, Oryzanol, Tocopheryl Acetate, PEG-8, Tocopherol, Sodium Lauroyl Glutamate, Tetrapeptide-30, Lysine, Ascorbyl Palmitate, Magnesium Chloride, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium DNA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 77491 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura