Kategorite See All >

D-Clar Serum

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,459.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - D-Clar Serum

Rilastil D-Clear Serum është një serum për trajtimin intensiv të diskromisë, i përshtatshëm për lëkurat me njolla (njolla nga dielli, me akne apo hiperkromi.). Ky është një serum me efekt zbardhues dhe ndihmon në uniformimin e ngjyrës së lëkurës. Përmban përbërës aktivë të cilët veprojnë në të gjitha fazat e zbehjes së lëkurës. Stimulon rinovimin e qelizave ( Tripeptide liposomiale, AHA dhe frutat) Parandalon kalimin e melaninës në sipërfaqe të lëkurës (Vitamina PP) Shndërron melaninën e errët në atë pa ngjyre (Vitamina C High- Tech ) Parandalon sintezën e melaninës ( Tetrapeptide 30, 4- Butilresorcinoli, ekstrakt bozhure) Zbut lëkurën (Vitamina E, ADN sodium)

Pa parfum dhe derivate të grurit. Hipoalergjik. Jo komedogjenik. Testuar klinikisht. Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe Mërkur.

Veçoritë e produktit

  • Serum kundër njollave
  • Pa parfum dhe derivate të grurit
  • Hipoalergjik
  • Nuk bllokon poret
  • Testuar klinikisht
  • Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe Mërkur
  • Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikoni 4-5 pika në mëngjes në fytyrë para se të aplikoni kremin hidratues ose në kombinim. Shmangni ekspozimin në diell ose përdorni kremin me faktor të lartë mbrojtës. Për trajtim të lokalizuar intensiv përdorni 1-2 pika në zonen e prekur (me njolla), 1-2 herë në ditë. Serumi mund të përdoret edhe në faqe dhe dekolte.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin • Methylpropanediol • Pentylene Glycol • Glycine soja (Soybean) Seed Extract • Niacinamide • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid • Caprylic/Capric Triglyceride • Vaccinium myrtillus Fruit Extract • Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate • PPG-26-Buteth- 26 • 4-Butylresorcinol • Lecithin • Xanthan Gum • Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • Arginine • Sodium DNA • Tocopheryl Acetate • Citrus aurantium dulcis (Orange) Fruit Extract • Citrus limon (Lemon) Fruit Extract • Acer saccharum (Sugar Maple) Extract • Paeonia Officinalis Flower Extract • Glycereth-6 Tricocoate • Hexanoyl Dipeptide- 3 Norleucine Acetate • Tetrapeptide-30 • Phenoxyethanol• Disodium EDTA.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura