Kategorite See All >

D-Clar Uniforming and Depigmenting Cream SPF 50+

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
4,059.00Lekë /50mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - D-Clar Uniforming and Depigmenting Cream SPF 50+

Emulsion me ngjyrë i indikuar si trajtim dite me përbërës aktivë me veprim kundër njollave. Parandalon formimin e njollave në lëkurë, mbron lëkurën nga rrezet e diellit, korrekton pamjen e njollave që gjenden në lëkurë duke dhënë një pamje uniforme.

Aplikohet në mënyrë uniforme në mëngjes ose disa herë gjatë ditës në rast ekspozimi në diell.

Përbërësit

Aqua (Water) ● Zinc Oxide (Nano) ● Cyclopentasiloxane ● Titanium Dioxide (Nano) ● C12-15 Alkyl Benzoate ● Diethylhexyl Carbonate ● Dibutyl Adipate ● Cyclohexasiloxane ● PEG-30 Dipolyhydroxystearate ● Bis-Stearyl Dimethicone ● PEG-10 Dimethicone ● Glycerin ● Butylene Glycol ● Niacinamide ● Polymethyl Methacrylate ● Silica ● Sodium Chloride ● Disteardimonium Hectorite ● Dimethicone ● Glyceryl Stearate ● Bisabolol ● Oryzanol ● Tocopheryl Acetate ● PEG-8 ● Tocopherol ● Sodium Lauroyl Glutamate ● Tetrapeptide-30 ● Lysine ● Ascorbyl Palmitate ● Magnesium Chloride ● Ascorbic Acid ● Citric Acid ● Sodium DNA ● Phenoxyethanol ● Ethylhexylglycerin ● Disodium EDTA ● CI 77492 (Iron Oxides) ● CI 77491 (Iron Oxides) ● CI 77499 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura