Kategorite See All >

Deliskin RS - normal to dry skin

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,345.00Lekë /40mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL- DELISKIN RS for normal to dry skin

Deliskin RS krem për lëkurë normale-të thatë, është një trajtim dermokozmetik për kujdesin e këtij tipi lëkure e prirur ndaj skuqjeve dhe kupërozes.

Përmban kompleks anti-skuqje me Hamamelis, Rutin dhe një tetrapeptid specifik, qetësues, mbrojtës dhe reduktues i skuqjeve. Përmban dhe oligosakaride Alfa- Glukan dhe një pool Vitaminash për komfortin e lëkurës.

Veçori të produktit

Për lëkurë normale-të thata

Sasia: 40mL

Përdorimi

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në lëkurë te pastër dhe të tharë. Masazhojeni në mënyrë delikate nga poshtë lart.

Përbërësit

Aqua (Water) • C12-20 Acid PEG-8 Ester • Caprylyl Methicone • Hydrogenated Didecene • Butylene Glycol • Niacinamide • Methoxy-PEG-7 Rutinyl Succinate • Dimethicone • Diethylhexyl Carbonate • Tocopheryl Acetate • Panthenol • Cetyl Alcohol • Alpha-Glucan Oligosaccharide • Acetyl Tetrapeptide- 15 • Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Hydrolyzed Glycosaminoglycans • Mannitol • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Arginine • Sodium Citrate • Propylene Glycol • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate • Disodium EDTA • Chlorphenesin • o-Cymen-5-ol.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura