Kategorite See All >

Deodorant Spray

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
2,500.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
2,000.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Deodorant Spray

Deodorant Spray nga The Organic Pharmacy është deodorant unisex, natyral pa Alumin dhe pa Paraben me një aromë fantastike bën eleminimin e baktereve të cilët shkaktojnë erë të keqe.

I përshtatshëm edhe për Veganët.

Kombinimi i ekstraktit të Clary Sage, Rozmarinës, Pemës së Çajit, Lavandës dhe Bergamot japin efekt mbrojtës, freski dhe aromë.

I përshtatshëm për të dyja gjinitë.

 

Përdorimi

Spërkateni çdo ditë pas dushit.

 

Përbërësit

Aqua (Water), **Alcohol, Glycerin, Parfum ( Fragance), *Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, *Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, *Melaleuca Alternafolia (Tea Tree) Leaf Oil, *Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Oil, *Salvia Sclarea (Clary) Oil, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma