Kategorite See All >

Dermastil Pediatric Ointment

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
1,190.00Lekë /50g

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

RILASTIL - Dermastil Pediatric Ointment

Pomadë e formuluar për të kundërshtuar irritimet në zonën e pelenave.
Pakëson skuqjen, irritimet, ndjesinë e kruarjes dhe i rikthen lëkurës komfortin e munguar.


Përmban:
-omega 3, me veti zbutëse, rigjeneruese dhe mbrojtëse,
-provitaminë B5, që ushqen dhe zbut lëkurën,
-vitaminë E dhe glicerinat stearili, që pakësojnë inflamacionin e lëkurës.
Testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.
Pa konservues, pa parfum dhe pa derivate të grurit.
Pa parabenë.
Pa vazelinë ose rrjedhës të saj.

Përdorimi

Aplikohet në çdo ndërrim të pelenave. Aplikohet në zonën e irrituar, duke e përhapur në mënyrë uniforme.


Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë: provitamina B5,vitamina E, glicirhetinati i stearilit, omega3,6,9.


Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura