Kategorite See All >

Dermastil Pedriatic Body-Hair Cleanser

RILASTIL (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
980.00Lekë - 1,495.00Lekë /250mL

Sasia:
Sasi:
(16 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi porduktin

RILASTIL - Dermastil Pedriatic Body-Hair Cleanser


E krijuar posaçërisht për të mbrojtur lëkurën delikate të bebeve dhe fëmijëve tuaj.
Pastron lëkurën pa dëmtuar shtresën hidrolipidike të saj.
Me vitaminë E dhe provitaminë B5 në përmbajtje.
Përmban surfaktantë miqësorë me lëkurën dhe ka një pH të tillë që nuk shkakton djegie apo irritim të syve.


Testuar dermatologjikisht dhe nën mbikëqyrjen e mjekëve pediatër.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.
Hipoalergjik.
Përmban parfum që nuk shkakton alergji.
Pa parabenë.
Pa SLES, pa SLS, pa derivate të grurit.

Përdorimi

Hidhet një sasi shampoje në duar dhe shpërhapet në trupin dhe kokën e fëmijës. Masazhohet, me qëllim që të shkumojë dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Mund të përdoret çdo ditë.


Përbërësit

Aqua (Water) ● Cocamidopropyl Betaine ● Sodium Cocoyl Isethionate ● Disodium Cocoamphodiacetate ● PEG-7 Glyceryl Cocoate ● Polysorbate 20 ● Sodium Chloride ● Propanediol ● Sodium Lauroyl Sarcosinate ● Sodium PCA ● Stearic Acid ● Lactic Acid ● Ceteareth-60 Myristyl Glycol ● Betaine ●Tocopheryl Acetate ● Panthenol ● Caprylhydroxamic Acid ● Polyquaternium-10 ● Disodium EDTA ● Tetrasodium EDTA ● Parfum (Fragrance).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura