Kategorite See All >

Detox City Protection Day Serum SPF 40

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,517.00Lekë /30mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Detox City Protection Day Serum - SPF40

Serum me faktor mbrojtës 40 që krijon një film që mbron lëkurën nga rrezet e diellit, nga oksidimi, ndotja, duke e mbajtur atë të shëndetshme dhe të shndritshme. Formuluar me një miks të filtrave diellore duke garantuar në këtë mënyrë një mbrojtje të gjerë UVB/UVA (SPF 40).

Përmban Pantenol dhe aloe vera që kanë veprim hidratues. Gjithashtu përmban Salvia sclarea, dhe Vitamine E që veprojnë në sinergji si anti-oksidantë dhe rigjenerues. Lëkura në këtë mënyrë mbetet e mbrojtur, e shëndetshme dhe e ndritshme. Mbron ngo foto-plakja.

Veçoritë e produktit

-Nuk bllokon poret.

-Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

-Testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Paladium dhe Mërkur.

-Për të gjithë llojet e lëkurës.

-Sasia: 30mL

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes, në fytyrë, qafë dhe dekolte pasi të keni larë fytyrën dhe vënë kremin hidratues. Një mënyrë për t’u mbrojtur nga rrezet UV dhe shfaqja e njollave kafe.

Përbërësit

Aqua (Water), Octocrylene, Diethylhexyl Carbonate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Glycerin , Ceteareth-25 , Ethylhexyl Methoxycinnamate, Aloe barbadensis Leaf Juice, Decyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Mica, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, PEG-8, Propylene Glycol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura