Kategorite See All >

Detox Detoxiyfing Night Serum

KORFF (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,517.00Lekë /30ml

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(0 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

KORFF - Detox Detoxiyfing Night Serum

Siero me një teksture të freskët, të lehtë, me një konsistence krem xhel që përthithet shumë lehtë nga lëkura. Ky serum është studiuar për të vepruar natën atëherë kur rigjenerimi qelizor është më aktiv. Në formulimin e tij ka një miks antioksidantësh që i garantojnë lëkurës një pamje të shëndetshme dhe me shkëlqim.

  • Ekstraktet e qelizave mëmë nga rrushi, çaji jeshil, vajrat e arganit dhe salvia sclarea ushqejnë në thellësi lëkurën.
  • Caesalpinia spinosa hidraton.
  • Ekstraktet bimore të rozmarinës dhe livandës kanë efekt pastrues.
  • Fomes officinalis mbledh lëkurën
  • Ekstrakti i Ginkgo biloba zbusin dhe pastrojnë epidermen.

Korff Detox Night Serum bën të mundur që në zgjim lëkura do jetë e çlodhur, elastike dhe pamja do jetë rrezatuese.

Veçoritë e produktit

Për të gjithë llojet e lëkurës

Sasia: 30ml

Përdorimi

Aplikojeni në darkë, në fytyrë, qafë dhe dekolte pasi të keni larë fytrën duke e masazhuar për të favorizuar përthithjen e produktit. Për një rezultat më të mirë këshillohet aplikimi në mëngjes i Detox City Protection Day Serum- spf 40.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Hexyl Laurate, Diethylhexyl Carbonate, Olus Oil (Vegetable Oil), Propylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Argania spinosa Kernel Oil, Silica, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Helianthus annuus (Sunflower)  Seed Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Xanthan Gum, Rosmarinus officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Polysorbate 60, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Isomalt, Sapindus mukorossi Fruit Extract, Caesalpinia spinosa Gum, Fomes officinalis (Mushroom) Extract, Sorbitan Isostearate, Ginkgo biloba Leaf Extract, Sodium Hydroxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lavandula angustifolia (Lavender) Flower Extract, Tocopherol, Camellia  sinensis Leaf Extract, Lecithin, Vitis vinifera (Grape) Fruit Cell Extract, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura