Kategorite See All >

Double Rose Rejuvenating Face Cream

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
8,260.00Lekë /50 mL
Cmimi ulur:
6,690.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy – Double Rose Rejuvenating Face Cream

Double Rose Rejuvenating Face Cream nga The Organic Pharmacy është krem hidratues.

Formuluar me një përzierje luksoze të Trëndafilit, Xhenxhefilit, Gotu kola dhe Marigoldit, ky krem hidratues më i shituri nxit rigjenerimin e qelizave, zvogëlon shfaqjen e kapilarëve të thyer, dhe redukton rrudhat në lëkurë.


I jep elasticitet dhe shkëlqim lëkurës tuaj.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Testuar klinikisht  që ul ndjeshëm rrudhat pas 28 ditësh nga aplikimi një herë në ditë.


Përdorimi

Aplikojeni kremin çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte.

 

Përbërësit

*Aloe Barbadensis Leaf Juice, *Cocos Nucifera Oil, Aqua (Water), *Sesamum Indicum Seed Oil, Glycerin, *Simmondsia Chinensis Seed Oil, **Alcohol, *Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, *Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Benzyl Alcohol, *Calendula Officinalis Flower Extract, *Centella Asiatica Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Sterols, *Hypericum Perforatum Flower Extract, Lecithin, *Propolis Extract, *Pelargonium Graveolens Flower Oil, Salicylic Acid, Sodium Lactate, Sorbic Acid, Tocopherol, *Vaccinum Myritillus Fruit Extract, Xanthan Gum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

*Ingredients from organic farming ** Made using organic ingredients

 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura